PRZEPROWADZKI SZWECJA POLSKA PRZEPROWADZKI POLSKA SZWECJA PRZEPROWADZKI SZWECJA EUROPA

Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wiemy jak bardzo stresujący może być czas przeprowadzki. Dlatego też zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek z Szwecji do Polski i z Polski do Szwecji.

 

 

Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz firmowych. Aby dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb podzieliliśmy naszą ofertę dla Państwa na kilka opcji:


OPCJA 1: Samochód z kierowcą – w tym przypadku zapewniamy przewóz rzeczy samochodem transportowym prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę. Zamawiający sam zajmuje się zapakowaniem i załadunkiem przewożonych przedmiotów oraz ich późniejszym wypakowaniem. Firma Basmar nie odpowiada za zniszczenia wynikające z działania osób niezwiązanych z firmą.

OPCJA 2: Samochód + osoby do noszenia – zamawiając tą usługę pracownicy naszej firmy zajmą się załadowaniem i rozładowaniem przewożonych przedmiotów. Klient zobowiązany jest je przygotować i zabezpieczyć.

Pakowanie w kartony oraz zabezpieczenie mienia folią - opłata dodatkowa, do ustalenia podczas wyceny indywidulanie.Bez względu na to, czy chcesz przewieźć kilka mebli i kartonów z Warszawy do Sztokholmu, czy czeka Cię poważna przeprowadzka ze Szwecji na dużą skalę – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Działamy na terenie całej Polski, jak i całej Szwecji, realizując przeprowadzki zarówno pomiędzy mniejszymi, jak i większymi miastami. Swoje usługi przeprowadzkowej oferujemy m.in. na terenie takich miast Szwecji jak: Sztokholm, Malmo, Goeteborg, Falun, Karlstadt, Lund, Uppsala, Vaxjo i wielu innych....


Prosimy o powiadomienie nas o terminie przeprowadzki w terminie ok 1-2 tygodnie przed planowanym dniem załadunku mienia.


Na każdy transport podpisujemy umowę która gwarantuje Państwu terminowy załadunek i rozładunek a także ubezpieczenie Państwa własności na cały czas transportu.


Na życzenie wystawiamy faktury VAT, także faktury VAT EU.


Podczas realizacji każdej przeprowadzki, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa, terminowości i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

Ze względu na złożoność przedsięwzięcia jakim jest każda przeprowadzka, usługę wyceniamy indywidualnie. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.ZADZWOŃ LUB NAPISZ PO BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!

 

Przeprowadzki Polska do: Sztokholm Przeprowadzki Göteborg Przeprowadzki Malmö Przeprowadzki Uppsala Przeprowadzki Västerås Przeprowadzki Linköping
Przeprowadzki Helsingborg Przeprowadzki Örebro Przeprowadzki Jönköping Przeprowadzki Norrköping

Formularz kontaktowy

Copyright ©2016 BASMAR. Polityka Prywatności.
 
przeprowadzki polska szwecja, przeprowadzki szwecja polska, transport szwecja polska, transport polska szwecja, przeprowadzki szwecja, transport szwecja