Przeprowadzki Malmo

Malmo to kulturowe i gospodarcze centrum południowej Szwecji o czym decyduje niewątpliwie bliskość portu w Ystad. Jest ważnym szlakiem komunikacyjnym ponieważ leży na skrzyżowaniu wielu węzłów transportowych. Bardzo duże znaczenie dla rozwoju regionu ma okoliczny most łączący Szwecję z Danią.

 

Obecnie jest trzecim pod względem zaludnienia miastem Szwecji, coraz mocniej zróżnicowanym pod względem kulturowym i narodowościowym. Bardzo dobrze zorganizowane połączenia promowe na trasie Świnoujście - Ystad sprawia iż na terenie Malmo i okolic zamieszkuje bardzo liczna rzesza polskich pracowników i emigrantów.

 

To właśnie dla nich pragniemy zaoferować przeprowadzki, transport mebli czy okien z Polski lub do Polski. Nasi pracownicy służą darmową wyceną i dostosowaniem oferty indywidualnie do potrzeb klienta. W szczególności polecamy kompleksowe przeprowadzki a także transport różnego rodzaju towarów z Polski/do Polski i całej Europy.

Copyright ©2016 BASMAR. Polityka Prywatności.
 
przeprowadzki polska szwecja, przeprowadzki szwecja polska, transport szwecja polska, transport polska szwecja, przeprowadzki szwecja, transport szwecja